Home / KOSOVA / Ish-ushtari i UÇK-së gjen një kuletë plotë me para, e papritur çka bëri

Ish-ushtari i UÇK-së gjen një kuletë plotë me para, e papritur çka bëri

Ish-ushtari i UÇK-së gjen një kuletë plotë me para, e papritur çka bëri

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gjeti në autobus një kulet me para.

Goxhuli ka treguar se është ndjerë shumë i lumtur pasi ka mundur t’ia kthejë kuletën më para brenda ditës personit që i kishte humbur, të cilin e kishte kontaktuar përmes telefonit, pasi kishte një numër në kuletë.

Goxhuli ka treguar se është ndjerë shumë i lumtur pasi ka mundur t’ia kthejë kuletën më para brenda ditës personit që i kishte humbur, të cilin e kishte kontaktuar përmes telefonit, pasi kishte një numër në kuletë.

Shembulli i Goxhulit duhet të jetë një mësim i mirë për të gjithë, pasi siç thotë ai çdokujt ka mundësi me i humb diçka.

“Para tri dite gjeta kët protofol dhe personit që i kishte humbur ja derzova qdo kujt ka mundsi më i humb diqka por aj që e gjën duhët të ndjekë këtë shëmbull”, ka shkruar Goxhuli në Facebook krahas fotove ku shihet momenti I kthimit të kuletës me para.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 23, 2019 10:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=431042
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ish-ushtari i UÇK-së gjen një kuletë plotë me para, e papritur çka bëri Ish-ushtari i UÇK-së gjen një kuletë plotë me para, e papritur çka bëriRating: 4.8