Home / KOSOVA / Kërkohet debat në Kuvend për arsimin parauniversitar

Kërkohet debat në Kuvend për arsimin parauniversitar

Kërkohet debat në Kuvend për arsimin parauniversitar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lëvizja Vetëvendosje kërkon debat parlamentar për arsimin parauniversitar.

Grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje ka dorëzuar kërkesë në parlament për organizimin e një debati për arsimin parauniversitar.

“Grupi parlamentar i Lëvizjes VETËVENDOSJE!, dorëzoi kërkesën që Kuvendi i Republikës së Kosovës të organizojë një Debat të veçantë parlamentar në lidhje me përgjegjësinë e Qeverisë së Kosovës dhe institucioneve përgjegjëse mbi organizimin arsimit parauniversitar në Kosovë”, bën të ditur Vetëvendosje.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 11:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424784
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kërkohet debat në Kuvend për arsimin parauniversitar Kërkohet debat në Kuvend për arsimin parauniversitarRating: 4.8