.
Saturday , July 20 2019
Home / KOSOVA / Kjo i pret bizneset që ekspozojnë mallin jashtë lokalit

Kjo i pret bizneset që ekspozojnë mallin jashtë lokalit

Kjo i pret bizneset që ekspozojnë mallin jashtë lokalit

Bizneset të cilat ekspozojnë mallin jashtë lokalit dhe ndotin mjedisin do të gjobitën.

Drejtori i Inspeksionit në Prishtinë, Adonis Tahiri ka thënë se ndaj këtyre bizneseve që ekspozojnë mallin jashtë po merren masa.

Bizneset të cilat ekspozojnë mallin jashtë lokalit dhe ndotin mjedisin do të gjobitën.

Drejtori i Inspeksionit në Prishtinë, Adonis Tahiri ka thënë se ndaj këtyre bizneseve që ekspozojnë mallin jashtë po merren masa.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441726
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo i pret bizneset që ekspozojnë mallin jashtë lokalit Kjo i pret bizneset që ekspozojnë mallin jashtë lokalitRating: 4.8