.
Saturday , July 20 2019
Home / KOSOVA / Kjo vogëlushe nga Skenderaj është në gjendje të rëndë, ka nevojë për ndihmë

Kjo vogëlushe nga Skenderaj është në gjendje të rëndë, ka nevojë për ndihmë

Kjo vogëlushe nga Skenderaj është në gjendje të rëndë, ka nevojë për ndihmë

Vogëlushja nga Skenderaj ka nevojë për ndihmën tuaj

Ajo duhet të shërohet jashtë vendit.

Vogëlushja 1 vjeçare e gjysmë, Hata Lahi nga fshati Lubavec, komuna e Skenderajt ka nevojë për një tretman kirurgjikal jashtë vendit për shkak të një patologjie.

Arsyeja e referimit jashtë ShSKUK-së është mungesa e përvojës profesionale në vendin tonë për trajtimin e kësaj patologjie mjaft komplekse.

Kjo patologji që i ka përfshirë pjesën e barkut dhe të shpinës dhe kërkon një kosto të madhe mjetesh për t’u shëruar.

Familja Lahi për shkak të kushteve jo të mira financiare kërkon ndihmën tuaj, me aq sa keni mundësi të kontribuoni.

Ndihma juaj është shpresë për Hatën e vogël dhe familjen e saj, e cila mundësi të vetme për shërimin e vajzës e ka vullnetin tuaj për ta ndihmuar.

Numri i gjirollogarisë: XK051707018600846693 Numri i telefonit: 049609124

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:13 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441733
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo vogëlushe nga Skenderaj është në gjendje të rëndë, ka nevojë për ndihmë Kjo vogëlushe nga Skenderaj është në gjendje të rëndë, ka nevojë për ndihmëRating: 4.8