Home / KOSOVA / Liberalizimi i vizave, Labinot Tahiri bën premtimin që nuk e priste askush

Liberalizimi i vizave, Labinot Tahiri bën premtimin që nuk e priste askush

Liberalizimi i vizave, Labinot Tahiri bën premtimin që nuk e priste askush

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Liberalizimi i vizave vazhdon të jetë ndër ҫështjet ende të pazgjidhura për Kosovën.

Këngëtari deputet në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri, pas dorëzimit të pasaportave, ka marrë edhe një vendim, si shenjë e solodarizimit me qytetarët për mosliberalizimin e vizave.

Pasi që kishte premtuar se nuk do të udhëtonte jashtë shptetit, Tahiri ka postuar një ‘story’ në rrjete sociale, përmes së cilës ka treguar se nuk do t’i pres flokët dhe mjekrrën deri sa të hiqen vizat për kosovarët.

“Me mjekërr dhe flokë të gjata, sado që rriten, deri në liberalizim”, ka shkruar Labi mbi foton e tij.

Ditë më parë, Labi mori pjesë në protestën e studentëve në Prishtinë, ku dha premtimin që do ta dorëzojë edhe pasaportën e Shqipërisë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 4:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404502
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Liberalizimi i vizave, Labinot Tahiri bën premtimin që nuk e priste askush Liberalizimi i vizave, Labinot Tahiri bën premtimin që nuk e priste askushRating: 4.8