Home / KOSOVA / Mblidhet LDK

Mblidhet LDK

Mblidhet LDK

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e Grupit Parlamentar.

Kjo mbledhje do të kryesohet nga kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa.

Në këtë mbledhje qe do të fillojë në ora 12:00 pritet të diskutohet rreth zhvillimeve të fundit në vend, me theks të veçantë rreth fazës përmbyllëse të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Pas mbledhjes para medaive do t’iu drejtohet Isa Mustafa. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 8:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404005
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mblidhet LDK Mblidhet LDKRating: 4.8