Home / KOSOVA / Nesër grevë në Kosovë, pritet kaos i madh

Nesër grevë në Kosovë, pritet kaos i madh

Nesër grevë në Kosovë, pritet kaos i madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nesër nis një grevë në Kosovë.

Sindikata e Agjencisë së Navigacionit Ajror, ka paralajmëruar hyrjen në grevë.

“Që nga nesër ne do të hyjmë në grevë një orëshe, dhe për çdo ditë ne do ta përshkallëzojmë grevën”, ka deklaruar Artan Hasani, kryetar i Sindikatës së Agjencisë Shtetërore të Navigacionit Ajror.

Ai shtoi se “Anulimi i fluturimeve do të realizohet ditëve tjera, dhe se kjo është përgjegjësi e kompanive ajrore”.

Orari i Grevës nga data 13 deri më 19 shkurt:13 shkurt: 07:00-8:00;14 shkurt: 07:00-11:00;15 shkurt: 07:00-15:00;16 shkurt: 07:00-19:00;18 shkurt: 07:00-23:59;19 shkurt: 00:00-07:00.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 6:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423649
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nesër grevë në Kosovë, pritet kaos i madh Nesër grevë në Kosovë, pritet kaos i madhRating: 4.8