Home / KOSOVA / Një person gjendet i varur në litar në Prishtinë

Një person gjendet i varur në litar në Prishtinë

Një person gjendet i varur në litar në Prishtinë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një ngjarje e rënë ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në Prishtinë.

Një person me shtetësi britanike, që ka punuar në KFOR është gjetur pa shenja jete sot në Prishtinë.

Rastin për Express e kanë konfirmuar Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur rreth orës 09:00, në rrugën “Behie Dashi” në Prishtinë.Bëhet fjalë për viktimën mashkull, rreth 60 vjeç.

“Viktima një mashkull rreth 60 vjeç, shtetas i huaj, është gjetur i varur me litar në shtëpinë në të cilën dyshohet se ka qene duke banuar i vetëm”, kanë deklaruar nga PK.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aktualisht kanë nisur një hetim lidhur me ndriçimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 1:03 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424103
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një person gjendet i varur në litar në Prishtinë Një person gjendet i varur në litar në PrishtinëRating: 4.8