Home / KOSOVA / Plagoset një 27 vjeçar në Prishtinë

Plagoset një 27 vjeçar në Prishtinë

Plagoset një 27 vjeçar në Prishtinë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një përleshje ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një person është plagosur dje në Prishtinë, nga persona të panjohur të cilët kanë ikur nga vendi i ngjarjes dhe ende nuk janë identifikuar nga Policia.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite, rreth orës 16:00, në rrugën “Ali Kelmendi”, në Prishtinë, një person pas një mosmarrëveshje me disa persona tjerë të panjohur ka shtënë më armë zjarri dhe e ka plagosur njërin prej tyre në pjesën e këmbës dhe pastaj është larguar në drejtim të pa njohur.

Viktima nga njësiti i i emergjencës është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore si dhe po punohet në identifikimin e personave të dyshuar.

Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 9:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423962
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Plagoset një 27 vjeçar në Prishtinë Plagoset një 27 vjeçar në PrishtinëRating: 4.8