Home / KOSOVA / Platformën për dialog sot pritet të votohet nga Ekipi Negociator

Platformën për dialog sot pritet të votohet nga Ekipi Negociator

Platformën për dialog sot pritet të votohet nga Ekipi Negociator

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ekipi Negociator pritet ta votojë sot Platformën për dialog.

Sot do të mbahet takimi i delegacionit Shtetëor ku pritet të votohet edhe Platforma për Dialogun.

Bashkëkryesuesi i këtij Delegacioni, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se Platforma për Dialogun pritet të votohet nga Delegacioni Shtetëror derisa të premten pritet të shkojë në Kuvend”, tha ai.

Ahmeti ka thënë se kjo Platformë për Dialogun nuk është dorëzuar akoma te presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Në Delegacion Shtetëror është Avni Arifi që përfaqëson kabinetin e kryeministrit dhe AAK-në. Enver Hoxhaj është po ashtu aty dhe përfaqëson PDK-në.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 8:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424492
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Platformën për dialog sot pritet të votohet nga Ekipi Negociator Platformën për dialog sot pritet të votohet nga Ekipi NegociatorRating: 4.8