Home / KOSOVA / Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, befason Shefqet Krasniqi me deklaratën

Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, befason Shefqet Krasniqi me deklaratën

Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, befason Shefqet Krasniqi me deklaratën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi ishte rasti që tronditi tërë vendin.

Hoxha Shefqet Krasniqi tha se rasti i vajzës nga Drenasi që u keqpërdor nga profesori i saj e pastaj nga polici ishte rast shumë prekës.

“Ky rast është një alarm se kjo shoqëri është duke shkuar drejtë degjenerimit moral, që është antivlerë”, ka thënë Krasniqi në Debat Plus.

Ai tha se nuk dëshiron të flasë as për vajzën as për profesorin e policin pasi që nuk i njeh, mirëpo tha se nuk është rasti i vetëm që ndodh në shkolla.

Sipas tij në shkollat e Kosovës nuk respektohet kodi i veshjes që përcaktohet nga shkolla.

“Ky nuk është i vetmi rast. Në Kosovë ka shumë raste të tilla sepse po i nxitin vetë nëpër shkolla. Kanë ardhur organizata të ndryshme në shkolla dhe kanë shpërndarë prezervativë. Poashtu në të gjitha shkollat evropiane ka kod të veshjes, tek ne në Kosovë nuk respektohet kodi i veshjes së shkollës”, ka thënë Krasniqi.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 11:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424466
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, befason Shefqet Krasniqi me deklaratën Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, befason Shefqet Krasniqi me deklaratënRating: 4.8