Home / KOSOVA / Tragjedia në Maqedoni, kështu e nisi ditën kryeministri Haradinaj

Tragjedia në Maqedoni, kështu e nisi ditën kryeministri Haradinaj

Tragjedia në Maqedoni, kështu e nisi ditën kryeministri Haradinaj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Me një minutë heshtje e ka nisur ditën e punës sot kryeministri Ramush Haradinaj.

Kjo në nderim të viktimave nga aksidenti i djeshëm në Maqedoni, në afërsi të fshatit Llaskarcë.

“Ditën e sotme të punës e filluam me një minutë heshtje për jetët e humbura në aksidentin e djeshëm në autostradën Tetovë – Shkup”.

Deri më tani janë konfirmuar 14 viktima, ndërsa 37 të tjerë janë dërguar në spital për trajtim të mëtejmë.

Qeveria në Maqedoni në mbledhjen e jashtëzakonshme ka sjellë një vendim që datat 14 dhe 15 shkurt, të shpallen ditë zie në të gjithë vendin.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 11:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424787
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tragjedia në Maqedoni, kështu e nisi ditën kryeministri Haradinaj Tragjedia në Maqedoni, kështu e nisi ditën kryeministri HaradinajRating: 4.8