Home / KURIOZ / Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)
Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)

Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)

Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kur familja dhe miqtë u mblodhën për një festë, ata mendonin se do të ishte një mundësi për t’u çlodhur dhe relaksuar.

Në vend të kësaj, mikpritësi rrëmbeu mikrofonin dhe i tha të gjithë të pranishmëve se e dashura e tij kishte një lidhje me mikun e tij më të mirë prej 20 vjetësh.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, i dashuri i dërrmuar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, i ftoi njerëzit pranë tij në Venezuelë, që të zbulonte se gruaja me të cilën ishte për dy vjet dhe shoku i tij kishin një marrëdhënie sekrete.

Ai gjithashtu u bëri thirrje të pranishmëve që të regjistrojnë fjalimin e tij, në një video – e cila që atëherë është bërë virale.

“Sot kam zbuluar diçka që me të vërtetë dyshova në mendjen time dhe në zemrën time”, thotë njeriu në një mënyrë të qetë, ndërsa Daliana Meleán, e dashura e tij, qëndronte pranë tij.

“Alberto (shoku i tij më i mirë), unë ju kam njohur për më shumë se 20 vjet. Por të shkosh me gruan time është një veprim frikacak”.

Miku i tij, Alberto Sobalvarro, është një ekonomist dhe një kongresist besnik ndaj presidentit venezuelian Nicolás Maduro.

Ai më pas e mori telefonin e saj dhe u tregoi mysafirëve të tronditur të gjitha mesazhet me tekstet që kishin ndarë.

Ata që ishin të pranishëm kishin frikë se fjalimi do të nxiste një luftë, por burri dukej të tregonte një gjendje të jashtëzakonshme dhe përmbajtje.

Meleán përpiqet të marrë telefonin e saj prapa, por i dashuri i saj i zemëruar hedh atë në pishinë.

Një grua pastaj ecën deri te Meleán dhe e tërheq atë nga i dashuri i saj.

“Unë me të vërtetë ju falënderoj [Alberto] me gjithë zemër për miqësinë e sinqertë dhe të thellë që më tregove gjatë këtyre 20 viteve, dhe Daliana gjithashtu, natyrisht këto dy vjet që keni ndarë me mua, në mënyrë hipokrite”, tha ai me sarkazëm. /Telegrafi/

Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 9:52 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424557
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video) Burri organizon një festë, befason të gjithë – i njofton se e dashura e tij e kishte tradhtuar me mikun e tij më të mirë (Video)Rating: 4.8