.
Friday , July 19 2019
Home / INTERESTING / Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë (Video)

Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë (Video)

Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë (Video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjakovë.

Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër.

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë

Dëmtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme, por nuk dihet për dëmet fizike që mund të ketë pësuar motoristi.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:23 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446564
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë (Video) Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë (Video)Rating: 4.8