Home / KURIOZ / Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)
Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)

Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)

Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Belen Pouchan nuk i rezistoi sfidës, që të dilte në mënyrë akrobatike prej vrimës së një karrige gjigante, që ndodhej në Barcelonë të Spanjës.

Në momentin që turistja argjentinase po e kryente lëvizjen e fundit, e përplasi kokën dhe i doli gjak prej hunde, transmeton Telegrafi.

Nëna saj që ishte duke filmuar, e humbi kontrollin dhe u nis për te e bija, ndërsa të pranishmit u afruan të ndihmonin.

Megjithëse duket si një goditje e fuqishme, fotografitë që e shoqërojnë rastin, tregojnë që gjendja saj është e mirë. /Telegrafi/

Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:06 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404094
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video) Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit (Video)Rating: 4.8