.
Tuesday , July 16 2019
Home / INTERESTING / Kërcimi lartë i lepurit, në momentin që po i afrohej një makinë

Kërcimi lartë i lepurit, në momentin që po i afrohej një makinë

Kërcimi lartë i lepurit, në momentin që po i afrohej një makinë

Makina e Google Street View, që po merrte pamjet e një rruge në Biala Droga në Poloni, ka zënë edhe momentin e kërcimit të një lepuri.

Në momentin që po i afrohej makina që merr imazhe në 360 shkallë, brejtësi ka kërcyer lartë dhe është larguar, transmeton Telegrafi.

“Sikur erdhi nga askund dhe u zhduk sërish, së të mos ketë parë ndonjëherë. Për fat të mirë që arritëm ta fotografojmë edhe në ajër” është thënë në imazhet e shpërndara.

Me Google Street View, merren pamje të rrugëve të ndryshme, që më pas kombinohen për të parë t’i parë ato pjesë në mënyrë panoramike.

Deri tani, janë parë edhe momente të ndryshme, që janë shumë interesante dhe të këndshme./Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 10, 2019 1:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454623
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kërcimi lartë i lepurit, në momentin që po i afrohej një makinë Kërcimi lartë i lepurit, në momentin që po i afrohej një makinëRating: 4.8