.
Friday , July 19 2019
Home / INTERESTING / Kur “çmenden” arkitektët (Foto)

Kur “çmenden” arkitektët (Foto)

Kur “çmenden” arkitektët (Foto)

Shumica e profileve të Instagramit janë të mbushura me foto që tregojnë gjëra të bukura, por një belg ka zgjedhur që të tregojë në fakt shtëpitë më të shëmtuara në Belgjikë.

“Ugly Belgian Houses” përmban mbi 1400 foto të shtëpive me një pamje që është pak t’i thuash e çuditshme.

Mënyra e ndërtimit të shtëpive varion shumë pasi në Belgjikë ligji është liberal kur vjen puna te ndërtimi i shtëpive.

Hannes Coudenys, personi që poston këto foto, thotë se merr shumë ankesa nga bashkatdhetarët e tij: “90% e belgëve janë të mërzitur me mua. Më vijnë shumë ankesa dhe ofendime”.


Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 10:52 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441286
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kur “çmenden” arkitektët (Foto) Kur “çmenden” arkitektët (Foto)Rating: 4.8