Home / KURIOZ / Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)
Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)

Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)

Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Derisa shikonte në televizion një dokumentar kafshësh, një mace reagoi më se e habitur, kur shihte skenën me disa luanë që hanin prenë e sapo zënë.

Pronarja nga Kina, ka shfrytëzuar reflektimin në pasqyrë, që të filmoi mënyrën se si shikonte kafsha saj shtëpiake, transmeton Telegrafi.

“Janë kushërinj të largët, por që kanë ndryshuar shumë në kohë. Macet e mëdha të xhunglës, janë shumë më të frikshme” ka shkruar pronarja në pamjet e shpërndara.

E rritur gjithnjë në shtëpi dhe larg kafshëve të egra, macja dukej sikur nuk po besonte se çfarë ndodhë në ambientin e jashtëm. /Telegrafi/

Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 9:57 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424572
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video) Macja reagoi më se e habitur, derisa shikonte në televizion një dokumentar me kafshë (Video)Rating: 4.8