Home / KURIOZ / Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese (Foto)

Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese (Foto)

Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mund të jesh shumë i pasur, por mund të jesh shumë i vetmuar. Të gjithëve normalisht që ju shkon mendja se të gjithë njerëzit që mund të kesh pranë vetes, mund të të duan për interes.

Ky është rasti i këtij 26-vjeçari, i cili fiton plot 120 mijë dollarë në muaj, por nuk gjen dot të dashur dhe këtë Shën Valentin ndjehet i vetmuar. Matthew Lepre, nga Sidney në Australi, thotë se e ka të vështirë të gjejë një vajzë që ta dojë pa interes dhe që të mos e shohë atë vetëm për llogarinë bankare.

Para tre vitesh, Mattew braktisi universitetin për të ndihmuar nënën e tij. Ai tashmë drejton një biznes i vetëm, ku merret me shitjet elektronike online. Kjo punë e ka mbajtur larg femrave 26-vjeçarin. Tani që i ka vënë gjërat përpara, ai kërkon një vajzë në jetën e tij, për lidhje serioze.

26-vjeçari është kundër aplikacioneve për njohje online dhe thotë se miqtë e tij e kanë prezantuar me disa vajza, por nuk ka rastisur e duhura.

Deklarata e 26-vjeçarit:

Unë nuk dua një vajzë që po më takon për bilancin tim bankar. Dua një lidhje afatgjatë dhe kuptimplotë.”Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:06 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424581
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese (Foto) Merr 120 mijë dollarë në muaj! Biznesmeni beqar shumë i pasur bën kërkesën befasuese (Foto)Rating: 4.8