Home / INTERESTING / Modelja polake shqetësoi ndjekësit në rrjetin social, postoi momentin kur dëmtoi një statujë (Video)

Modelja polake shqetësoi ndjekësit në rrjetin social, postoi momentin kur dëmtoi një statujë (Video)

Modelja polake shqetësoi ndjekësit në rrjetin social, postoi momentin kur dëmtoi një statujë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ndjekësit e një modeleje polake, janë shqetësuar me postimin e saj, ku shfaqej duke e dëmtuar me çekan një statujë të vjetër.

Julia Stonska nga Varshava e Polonisë, ia ka thyer hundën statujës në formë engjulli, që qëndron skaj një parku, e vendosur pas luftës, transmeton Telegrafi.

“Të shpejtojmë derisa nuk vjen roja” ka thënë Stonska, teksa qeshte me shoqëruesin e saj që po e regjistronte.

Me anë të këtij veprimi, ajo dëshiroi të mblidhte ndjekës, por vetëm sa i nervozoi edhe ata që i kishte dhe nuk grumbulloi pëlqimet e dëshiruara.

Kur pa reagimet negative, shkroi se i vjen keq për atë që ka bërë dhe është penduar, duke mos dashur ta mendojë më këtë veprim. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 7:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447027
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Modelja polake shqetësoi ndjekësit në rrjetin social, postoi momentin kur dëmtoi një statujë (Video) Modelja polake shqetësoi ndjekësit në rrjetin social, postoi momentin kur dëmtoi një statujë (Video)Rating: 4.8