.
Friday , July 19 2019
Home / INTERESTING / Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video)

Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video)

Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video)

Nuk e dimë se kush është kujtuar ta bëjë këtë përzierje, mirëpo eksperimenti i tij gjithsesi na rikujton edhe njëherë që me Coca-Colan nuk është diçka në rregull

Nëse nuk besoni, provojeni edhe vetë, transmeton Telegrafi.

Ju nevojitet vetëm një shishe Coca-Cola gjysmëlitërshe dhe pak qumësht.

Hapni pijen e zezë dhe qitni pijen e bardhë derisa të ketë vend dhe prisni gjashtë orë.

Do të befasoheni se çfarë do të hasni në shishe.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441367
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video) Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video)Rating: 4.8