Home / INTERESTING / Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video)

Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video)

Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Megjithëse njihet si një prej shpezëve më famëkeqe, sa i përket agresivitetit nëse i cenohet hapësira e banimit, një notues vendosi ta sfidojë durimin e një mjellme.

Me të hyrë në një liqe në Kherson të Ukrainës, i riu nisi të ndiqet nga shpeza, që vazhdimisht e qëllonte me sqepin e fuqishëm, transmeton Telegrafi.

Zhytja në ujë gjatë motit të ftohtë, duket se e ngrohu ukrainasin, që doli me nxitim nga frika se mos po goditet.

Duke pasur parasysh se mjellmat e mbrojnë shumë territorit, nuk rekomandohet t’ju shkohet në afërsi dhe t’ju hedhet ushqim. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 14, 2019 1:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437391
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video) Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video)Rating: 4.8