Home / KURIOZ / Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël (Video)
Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël

Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël (Video)

Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk i shkoi dhe aq mirë.

Në një video, e cila është bërë virale në rrjetet sociale, duket një fëmijë që gjen zgjidhjen e gabuar për të qetësuar vëllain që ndodhej në një karrocë.

Fëmija nuk pushonte së qari, kështu që vallai i madh u çua nga divani ku po rrinte më babain e tij, mori një top basketbolli dhe ia hodhi në fytyrë.

Aty ndërhyn menjëherë babai i djemve dhe i merr që të dy në prehër.

Bashkë me videon, babai i vëllezërve shkruante: “Djali im i madh u mundua të pushonte së qari djalin tim të vogël. Nuk eci dhe aq mirë.”

Kid Throws Basketball At Brother

'My eldest son tried to get my youngest to stop crying. It didn't go well…' 😂🙊

Posted by UNILAD on Thursday, February 7, 2019

Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 10:02 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422526
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël (Video) Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël (Video)Rating: 4.8