Home / KURIOZ / Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj (Foto)

Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj (Foto)

Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një mësuese po quhet “mësuesja më seksi e Tajvanit”, pasi fotografitë e saj duke ligjëruar në klasë u bënë hit në rrjete sociale.

Cheng Jhi-wen u bë e famshme në internet, pasi fotografitë e saj duke dhënë mësim në Universitetin e Shkencës dhe Teknologjisë “Chien Hsin” u shpërndanë me të madhe në rrjete sociale.

Fotografitë, të bëra nga studentët, e shfaqin profesoreshën në një fustan të zezë të shkurtër, ndërkohë që po ligjëronte për te drejtat e autorit, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotografitë e saj:Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:32 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424657
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj (Foto) Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj (Foto)Rating: 4.8