.
Saturday , July 20 2019
Home / INTERESTING / Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë
Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë (Video)

Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë

Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë

Erërat e fuqishme me shpejtësi 100 kilometra në orë goditën ishullin e Maltës.

Kjo bëri që në dallgët gjigante të nxirrnin peshqit në rrugë.

Dhe kalimtarët kanë sfiduar erërat e forta dhe ujin e fuqishëm për të kapur peshqit.

Video e filmuar tregon momentin kur njerëzit qëndrojnë në rrugë në mes të stuhisë në kërkim të mbledhjes së peshqve. /oranews/

Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 27, 2019 9:44 am ne link https://kosovatoday.com/?p=433363
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrë Peshqit mbushin rrugët e Maltës, kalimtarët sfidojnë dallgët gjigante për ti marrëRating: 4.8