Home / KURIOZ / Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)
Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një derr ka ndjekur nga pas një modele, derisa ajo ishte duke u relaksuar në plazh në pushime, duke e kafshuar në të pasmet e saj.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Michelle Lewin, ishte në plazh gjatë pushimeve të saj në Bahamas, kur derri e ndoqi nga pas dhe e “i kafshoi të pasmen e majtë”.

Stjuardesa venezueliane thuhet ishte duke ecur përgjatë rërës, kur u filmua derisa derri po e ndiqte.

Dhe ndërsa ajo u kthye në plazh, një grup prej katër derrash po shkonte pas saj. /Telegrafi/

Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 9:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424562
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video) Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)Rating: 4.8