Home / INTERESTING / Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian (Video)

Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian (Video)

Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ky është momenti kur një gazetar derisa po raportonte live në rrugë, një veturë që kalon pranë tij e bën “qull”.

Efrain Arce po raportonte live për televizionin kolumbian RCN në Bogota, kur befasisht i erdhi nga pas një veturë dhe e bëri të tërin ujë, transmeton Telegrafi.

Gazetari kolumbian po raportonte për dëmet e shkaktuar nga stuhia që kishte goditur këtë vend, kur për ironi vetura kalon me shpejtësi të madhe dhe të tërin e bën qull.

“Është pothuajse e pamundur që çiklistët të kalojnë e të mos bëhen ujë”, dëgjohej duke thënë gazetari pak sekonda para se të bëhej vetë i tëri ujë. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:39 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441903
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian (Video) Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian (Video)Rating: 4.8