.
Saturday , July 20 2019
Home / INTERESTING / Pozonin para objektivit të aparatit, rrufeja godet shkëmbin nën këmbët e tyre – çifti shpëton mrekullisht (Video)

Pozonin para objektivit të aparatit, rrufeja godet shkëmbin nën këmbët e tyre – çifti shpëton mrekullisht (Video)

Pozonin para objektivit të aparatit, rrufeja godet shkëmbin nën këmbët e tyre – çifti shpëton mrekullisht (Video)

Ky është momenti kur dy alpinistë i shpëtojnë më të keqes, në momentin kur rrufeja godet shkëmbin poshtë këmbëve të tyre në Spanjë.

Magda Gallardo dhe bashkëshorti i saj Marcel po pozonin para aparatit, kur rrufeja godet shkëmbin në të cilin ata po qëndronin, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë që të dy kanë shpëtuar pa ndonjë lëndim, por ata nuk e kuptuan se çfarë në të vërtetë ndodhi derisa shikuan pamjet që kishin filmuar.

Dyshja po ngjiteshin në majën Montseny Massic në Kataloni, kur rrufeja goditi shkëmbin dhe për pak sa nuk e paguan me jetë.

Siç raportojnë mediat lokale, çifti kur ishin nisur për në kodër moti ishte me diell, megjithatë gjatë rrugëtimit gjithçka ndryshoi dhe rrufeja për pak sa nuk i goditi. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441907
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pozonin para objektivit të aparatit, rrufeja godet shkëmbin nën këmbët e tyre – çifti shpëton mrekullisht (Video) Pozonin para objektivit të aparatit, rrufeja godet shkëmbin nën këmbët e tyre – çifti shpëton mrekullisht (Video)Rating: 4.8