Home / INTERESTING / Prerja e fotove, mashtrimi më i madh online (Foto)

Prerja e fotove, mashtrimi më i madh online (Foto)

Prerja e fotove, mashtrimi më i madh online (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në epokën digjitale të mediave sociale, arti për të pozuar dhe postuar foton perfekte nuk ka qenë kurrë më e rëndësishme.

Filtrat e shumtë për të korrigjuar rrudhat në fytyrë nuk janë asgjë para asaj që mund të bëjë prerja e fotos, duke nxjerrë thuajse tërësisht nga realiteti i asaj çfarë paraqet në të vërtetë. /tch/

Por për më tepër shikoni fotot e mëposhtme:

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451345
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Prerja e fotove, mashtrimi më i madh online (Foto) Prerja e fotove, mashtrimi më i madh online (Foto)Rating: 4.8