Home / KURIOZ / Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)
Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit

Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)

Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Victoria Bateman është kthyer në profesoreshën më të përfolur në mediat britanike.

Kjo e fundit doli nudo gjatë kohës që John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, po e intervistonte.

Ajo është parimisht kundër daljes së Britanisë nga BE dhe në trup kishte shkruar “largimi nga BE e lë Britaninë lakuriq”.

Gazetari e akuzoi profesoreshën se duke dalë në këtë mënyrë kishte fyer pjesën më të madhe të popullsisë britanike.

Bateman tha:

“E para, Brexit e lë ekonomike britanike të ekspozuar. E dyta është se Brexit ka nxitur disa ndjenja kundër emigrantëve, dhe e treta, Brexit ekspozon dështimet e qeverisë së kaluar”.

Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 10:02 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422528
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video) Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)Rating: 4.8