Home / KURIOZ / Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)
Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)

Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)

Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Babai i njohur vetëm si Mario, i ka befasuar fëmijët e tij, pasi qëndroi për tri vite jashtë shtetit, duke punuar si inxhinier në Katar.

Ai zgjodhi mënyrën e pazakontë që të shërbente në një restorant si kamerier i maskuar, ndërsa vetëm bashkëshortja tij ishte në dijeni se kush ishte, transmeton Telegrafi.

Adoleshentët po hanin të qetë, derisa ai hoqi maskën dhe shfaqi fytyrën para të bijës. Vëllai saj e shikonte me habi kur ajo nisi të qante, ndërsa nuk e dinte arsyen e reagimit të saj.

Pamjet e familjarëve që përqafohen të përlotur, janë shpërndarë menjëherë në internet dhe u pëlqyen në masë të madhe. /Telegrafi/

Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 9:59 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404075
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video) Qëndroi tri vite jashtë shtetit, befasoi fëmijët e tij duke shërbyer si kamerier i maskuar (Video)Rating: 4.8