.
Friday , July 19 2019
Home / INTERESTING / Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Adoleshentja nga Missouri i Shteteve të Bashkuara, e njohur vetëm si Maya, ka qenë së bashku me motrën më të vjetër, që ishte shtruar në një sallë të maternitetit.

Derisa ajo po sjellte në jetë një fëmijë, 15-vjeçarja ka pasur reagime të ndryshme, meqë ishte hera e parë që shihte procesin e lindjes së fëmiës, transmeton Telegrafi.

Prandaj, ajo kishte reagime të papritshme, përfshirë tmerr, entuziazëm dhe gëzim, në të njëjtën kohë.

Infermieret I kishin kërkuar që të qëndronte në atë pjesë, për ta parë sa më mirë procesin e lindjes, megjithëse kishte hyrë që ta mbështeste motrën në atë moment. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 7:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447064
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video) Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)Rating: 4.8