Home / INTERESTING / Rreshjet e shiut krijuan në luginën më të thatë amerikane, një liqe të gjatë afro 17 kilometra (Video)

Rreshjet e shiut krijuan në luginën më të thatë amerikane, një liqe të gjatë afro 17 kilometra (Video)

Rreshjet e shiut krijuan në luginën më të thatë amerikane, një liqe të gjatë afro 17 kilometra (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lugina më e thatë dhe e nxehtë amerikane, është bërë me një liqe të gjatë afro 17 kilometra, pas rreshjeve të vazhdueshme të shiut.

Moti me shi që e ka përfshirë Kaliforninë e Shteteve të Bashkuara, mbushi me ujë edhe një pjesë të Death Valley, transmeton Telegrafi.

Shumë vizitorë kanë shkuar të shohin pamjen e pazakontë, që e ka ndryshuar këtë zonë famkeqe në të cilën nuk mund të mbijetohet shkaku i kushteve jo normale.

Liqeni ende nuk ka emër, ndërsa nuk dihet se sa i thellë është uji apo sa do të qëndrojë në atë zonë, ku zakonisht nuk bie shi. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 7:57 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447079
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rreshjet e shiut krijuan në luginën më të thatë amerikane, një liqe të gjatë afro 17 kilometra (Video) Rreshjet e shiut krijuan në luginën më të thatë amerikane, një liqe të gjatë afro 17 kilometra (Video)Rating: 4.8