Home / KURIOZ / Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë (Video)
Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë

Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë (Video)

Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Të kesh fëmijë është ndjenja më e mrekullueshme për prindërit. Megjithatë jo të pakta janë rastet kur një nënë lind dhe fati e shpërblen me binjakë.

Gjithsesi që fëmijët, janë me të vërtetë të magjishëm, të bisedosh madje me ndonjërin prej tyre në periudhën 1-vjeçare ashtu të tyre, është me të vërtetë dashuri e papërshkrueshme.

Videoja në vazhdim do të tregojë dy fëmijë binjakë, teksa prindërit e tyre u ofrojnë mashmallou të shumta për të ngrënë.

Ndërsa dashuria e bebusheve për ‘mashmalloutë’ është tejet e madhe sa që mundohen të mos kursejnë as edhe një të paktën.

Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:33 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424669
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë (Video) Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë (Video)Rating: 4.8