Home / KURIOZ / Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)
Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)

Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)

Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në shikim të parë duket si statujë, por nëse shikohet në lëvizje shihet se është një qen i gjallë që merr frymë dhe lëviz normal.

Sandra Pineda nga Quezon i Filipineve, mbeti e hutuar kur e postoi një fotografi të Pipe në llogarinë e rrjetit social dhe për një orë, grumbulloi më se 10 mijë pëlqime, transmeton Telegrafi.

Pronarja 22-vjeçare, e kishte blerë këtë kafshë me lëkurë pa qime, në mars të vitit të kaluar kur i kishte dy muaj.

“Më pyesnin nëse është qen i vërtetë apo jo, të gjithë ishin të befasuar dhe mendonin se ishte statujë” ka thënë Pineda.

Fillimisht, ajo mendoi se po mahiteshin, por kishte komente të shumta, që e ngatërronin qenin e racës së rrallë meksikane, me një punim artistik. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=HAASjwpb8qY

Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404085
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video) Statujë apo qen i gjallë, kafsha me lëkurën pa qime i ka befasuar të gjithë (Video)Rating: 4.8