.
Friday , July 19 2019
Home / INTERESTING / Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)

Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)

Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)

Presidenti amerikan, Donald Trump ishte i gjithë buzëqeshje të martën pasi një guvernator i Luizianës e përshëndeti atë duke i treguar çorapet e tij në të cilat shfaqeshin flokët dhe fytyra e presidentit.

Pas kësaj, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, guvernatori Billy Nungesser, i ndau imazhet në mediat sociale të takimit të tij me presidentin.

Çorapët, të prodhuara nga Gumball Poodle, janë të disponueshme për të blerë në Amazon për 25 dollarë.

Siç raportojnë mediat, presidenti kaloi shumicën e ditës në Luiziana, duke folur me punëtorët në Terminalin e Eksportit të Cameron LNG në Hackberry në pasdite.

Ai ishte caktuar të merrte pjesë në një mbledhje fondesh në mbrëmje para se të kthehej në Uashington, D.C. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:05 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446487
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto) Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)Rating: 4.8