Home / KURIOZ / Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni! (Foto)

Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni! (Foto)

Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni! (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kjo ishte dita e saj e parë si një Babysitter, ajo shpresonte që të kalonte një ditë të bukur së bashku me mbesën e saj. Por me sa duket diçka nuk ka shkuar sipas planit.

Vajza  në fakt ka pritur për ardhjen e motrës së saj në mënyrë që ajo të kujdesej për vajzën e vogël, por kjo e fundit kishte mbetur e habitur nga mënyra se si vogëlushja ishte shfaqur në ekranin e telefonit. Fëmija ishte me kokë poshtë në krevat dhe këmbët e ngritura sipër, në një pozicion krejtësisht i panatyrshëm për të fjetur.

Në këtë pikë Mikaela e ka parë të arsyeshme për të kërkuar ndihmë në rrjetet sociale: “Kjo është nata ime e parë si babysitter. Ku të kem gabuar? Mbesa ime është duke fjetur mbi kokën e saj. Duhet të thërrasë prindërit, apo një akrobat?” shkruan ajo në twitter.

Imazhi që ajo ka shpërndarë në internet ka arritur të shihet më shumë se 55.000 herë dhe ka marrë mbi 110.000 pëlqime.

Nëna e vajzës më vonë tha për BuzzFeed se vajza shpesh fle duke paraqitur pozicione akrobacie gjatë gjumit, por që nuk ka asgjë për tu shqetësuar. Ajo vetëm ka nevojë për të gjetur pozicionin e duhur dhe pastaj fle si çdo fëmijë.

Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404194
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni! (Foto) Tezja tregon se si fle mbesa e saj, do të habiteni kur ta shihni! (Foto)Rating: 4.8