.
Saturday , July 20 2019
Home / INTERESTING / Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Hipopo Papa është një kafene në Hayashizaki Matsue të Japonisë, që ka sukses të jashtëzakonshëm për shkak të tualetit të ndërtuar në mënyrë të veçantë.

Kur klientët e kafenesë kanë nevojë të shkojnë tualet, mund të lirohen nën shoqëri të peshqve dhe një breshke të madhe uji, transmeton Telegrafi.

Raportohet se pronari ka shpenzuar 200 mija funte, për ta ndërtuar kabinën e veçantë, që i ka të tri anët e rrethuara me akuariumi, ndërsa ndodhet rreth një shkëmbi.

Akuarium në të tri anët e tualetit të kafenesë

Megjithëse është e destinuar për femra, kur nuk ka shumë klientë, punonjësit i lejojnë edhe meshkujt të vizitojnë atë. Sipas mediave lokale, tualeti është instaluar para 12 vitesh, duke u bërë një atraksion i vërtetë turistik për atë zonë.

Gjë që ka pasur edhe anët negative, pasi shumë njerëz rrinë më gjatë se që duhet, apo disa që refuzojnë të hyjnë nga shqetësimi prej peshqve që i shikojnë.

Në anën tjetër, Japonia është e njohur për tualete unike dhe me teknologji të lartë, shumica prej të cilave ofrojnë edhe mundësi të ndryshme masazhi. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:39 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441900
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto) Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)Rating: 4.8