.
Saturday , July 20 2019
Home / INTERESTING / Turistët e mbajtën së tepërmi delfinin jashtë ujit, duke bërë selfie nëpër plazh (Foto)

Turistët e mbajtën së tepërmi delfinin jashtë ujit, duke bërë selfie nëpër plazh (Foto)

Turistët e mbajtën së tepërmi delfinin jashtë ujit, duke bërë selfie nëpër plazh (Foto)

Delfini që u gjet në një bregdet të Buenos Aires të Argjentinës, nuk ka mundur t’i mbijetonte qëndrimit të gjatë jashtë ujit, nëpër duart e turistëve.

Madje, ata e kanë mbajtur në duar duke bërë selfie nëpër plazh, megjithëse krijesa më nuk ishte e gjallë, transmeton Telegrafi.

Fotografitë e tregojnë momentin e pështirë, kur ata e mbajnë atë si trofe, para se ta hedhin të ngordhur në rërë, delfinin e rrallë që kishte ardhur në jetë vetëm pak kohë më parë.

Selfie me delfinin e vogël

Kjo nuk është hera e parë, që turistët nxjerrin gjallesa të ngjashme nga detit dhe shfrytëzojnë rastin për fotografi, pa u menduar për mirëqenien e tyre. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 8:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441603
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Turistët e mbajtën së tepërmi delfinin jashtë ujit, duke bërë selfie nëpër plazh (Foto) Turistët e mbajtën së tepërmi delfinin jashtë ujit, duke bërë selfie nëpër plazh (Foto)Rating: 4.8