.
Tuesday , July 16 2019
Home / INTERESTING / Udhëtari shikoi nga dritarja e aeroplanit, pa njërin nga motorët që ishte duke rënë

Udhëtari shikoi nga dritarja e aeroplanit, pa njërin nga motorët që ishte duke rënë

Udhëtari shikoi nga dritarja e aeroplanit, pa njërin nga motorët që ishte duke rënë

Logan Webb ka mbetur i tmerruar, gjatë fluturimit me aeroplan nëpër Shtetet e Bashkuara, kur pa se njëri nga motorët ishte duke rënë poshtë.

Në momentin që aeroplani ishte në mbi dhjetë mijë metra lartësi, kjo pjesë kishte pësuar dëmtim dhe u kërkuar që të bëhej ulje emergjente, transmeton Telegrafi.

“Vetëm shikova nga dritarja dhe e pashë motorin që ishte dëmtuar, mbeta i tmerruar” ka thënë udhëtari Webb.

Të gjithë 148 pasagjerët dhe stafi i aeroplanit, kanë dalë të pa lënduar, pas uljes emergjente, që është realizuar me sukses.

Kompania ajrore ka kërkuar falje për shqetësimin, duke thënë se aeroplanit do t’i bëhen të gjitha kontrollet, derisa gjithçka të jetë në rregull. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454840
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Udhëtari shikoi nga dritarja e aeroplanit, pa njërin nga motorët që ishte duke rënë Udhëtari shikoi nga dritarja e aeroplanit, pa njërin nga motorët që ishte duke rënëRating: 4.8