Home / INTERESTING / Veturën që e parkoi në plazh, iu përfshi nga batica e detit (Foto)

Veturën që e parkoi në plazh, iu përfshi nga batica e detit (Foto)

Veturën që e parkoi në plazh, iu përfshi nga batica e detit (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mbrojtësit e rendit në një bregdet në Somerset të Anglisë, shkuan të kontrollonin nëse në një veturë të përfshirë nga uji, kishte ndonjë njeri.

Për fat të mirë, brenda nuk ishte askush, pasi që atë e kishte parkuar pronari në plazh dhe ishte larguar, pa e llogaritur baticën e detit që mund ta mbulonte në tërësi, transmeton Telegrafi.

Ashtu edhe i ndodhi makinës së tij, që i shihej vetëm tavani, ndërsa pronari shikonte na largësia, në pamundësi ta largonte.

“Vetura është lënë aty, derisa është tërhequr uji, pastaj u intervenua për ta larguar me makinën për tërheqje” thuhet në raportin e policisë.

Raportohet se vetura nuk është provuar të ndizej, ndërsa u dërgua për kontrollet e domosdoshme, ndërsa nuk dihet niveli i dëmit që ka pësuar. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 23, 2019 9:36 am ne link https://kosovatoday.com/?p=442634
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Veturën që e parkoi në plazh, iu përfshi nga batica e detit (Foto) Veturën që e parkoi në plazh, iu përfshi nga batica e detit (Foto)Rating: 4.8