Home / KOSOVA / A kishte incidente në procesin zgjedhor, ja çfarë thotë Prokuroria Speciale

A kishte incidente në procesin zgjedhor, ja çfarë thotë Prokuroria Speciale

A kishte incidente në procesin zgjedhor, ja çfarë thotë Prokuroria Speciale

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sot, në katër komunat në veri të Kosovës janë zhvilluar zgjedhje.

Nga Prokuroria Speciale është bërë e ditur se procesi i sotëm zgjedhor në katër komunat veriore është zhvilluar pa asnjë incident.

Koordinatorja Nacionale për zgjedhje, Laura Pula ka njoftuar njofton opinionin se procesi i votimit për kryetar të komunave, Leposaviq, Zubin Potok, Zveçan dhe Mitrovica e Veriut, i cili është zhvilluar sot, ka përfunduar pa asnjë rast i cili ka mundur të ndikoj në prishjen e procesit të votimit, transmeton Indeksonline.

“Gjithashtu, ju njoftojmë se kemi përcjellur edhe procesin e numërimit të votave, i cili ka përfunduar pa asnjë problem”, thuhet në njoftimin për media.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 20, 2019 10:57 am ne link https://kosovatoday.com/?p=447308
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A kishte incidente në procesin zgjedhor, ja çfarë thotë Prokuroria Speciale A kishte incidente në procesin zgjedhor, ja çfarë thotë Prokuroria SpecialeRating: 4.8