.
Saturday , July 20 2019
Home / KOSOVA / Haradinaj: Mos u zhgënjeni nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tona

Haradinaj: Mos u zhgënjeni nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tona

Haradinaj: Mos u zhgënjeni nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tona

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në Forumin e Nivelit të Lartë për Koordinimin e Donatorëve që po mbahet në Prishtinë.

Para të pranishmeve Haradinaj ka thënë se falë tyre vendi ka pasur progres të brendshëm.

“Shoqëria civile është më e zhvilluar. Ka një nivel më të lart shoqëror të vendit tonë që synon t’i takojë familjes së popujve euroatlantik”.

“Mos u zhgënjeni nga ndonjë lëshim nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tona mos u zhgënjeni dhe mos e zbehni përkrahjen”, ka thënë Haradinaj.

“Na keni nxit në vetëdije në progres dhe zhvillim. Ka plot tema që dikur kanë qenë tabu dhe sot janë realitet në jetën tonë”.

Kryeministri ka thënë se nuk mund të qëndrojë gjatë në këtë forum pasi që është i thirrur nga Kuvendi në të njëjtën kohë në interpelancë për pagën minimale.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 11:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441964
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Haradinaj: Mos u zhgënjeni nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tona Haradinaj: Mos u zhgënjeni nga ndonjë gabim, ne mësojmë nga gabimet tonaRating: 4.8