Home / KOSOVA / Presidenti ​Thaçi pret ish-sekretaren e SHBA-së Madeleine Albright

Presidenti ​Thaçi pret ish-sekretaren e SHBA-së Madeleine Albright

Presidenti ​Thaçi pret ish-sekretaren e SHBA-së Madeleine Albright

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Madeline Albright po qëndron në Kosovë.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në takim ish-sekretaren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Madeline Albright në kabinetin e tij.

Albright është duke qëndruar në Kosovë në shënim të përvejtorit të njëzet të çlirimit të Kosovës.

Pas këtij takimi, kreu i shtetit dhe ish-sekretarja e shtetit, do t’i drejtohen mediave me deklaratë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:39 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451272
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Presidenti ​Thaçi pret ish-sekretaren e SHBA-së Madeleine Albright Presidenti ​Thaçi pret ish-sekretaren e SHBA-së Madeleine AlbrightRating: 4.8