.
Friday , July 19 2019
Home / KOSOVA / Reagon Burdushi, edhe Dardan Molliqaj ka hajmali në shtëpi

Reagon Burdushi, edhe Dardan Molliqaj ka hajmali në shtëpi

Reagon Burdushi, edhe Dardan Molliqaj ka hajmali në shtëpi

Basri Peqani i njohur si Burdushi i ka reaguar deputetit të PSD-së, Dardan Molliqajt, duke i thënë se edhe ai ka hajmali në shtëpi.

Debat i ashpër është zhvilluar ditëve të fundit mes deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj dhe shefit të Grupit Parlamentar të VV-së, Glauk Konjufca.
Ky i fundit është akuzuar nga Molliqaj se ka qenë pjesë e SHIK-ut gjatë vitit 2002, shkruan lajmi.net.

Madje Molliqaj ka akuzuar se Konjufcën se ka qenë edhe tek mjeku popullor, tanimë nën hetime nga Prokuroria, Burdushi.

Mirëpo, ky i fundit ka reaguar përmes një postimi në lidhje me këto akuza të Molliqajt.

“Mos harro se edhe ti Dardan Molliqi i ke hajmalit ne shpi, e ti s’e din”, ishte mesazhi i ‘Burdushit’ për Molliqajn.

Ky është postimi i ‘Burdushit’:

Qudi si ka drejt ky molliq, me folë emer tim .po qka pot intereson ty se kush vjen te un ..eshtë etike per askend nuk tregohet se kush vjen te unë .ok edhe mos harro se edhe ti dardan molliqi i ke hajmalit shpi .e ti se din.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 11:06 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441960
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reagon Burdushi, edhe Dardan Molliqaj ka hajmali në shtëpi Reagon Burdushi, edhe Dardan Molliqaj ka hajmali në shtëpiRating: 4.8