Home / KOSOVA / Sot zbulohet shtatorja e Madeleine Albright, ja si duket ajo

Sot zbulohet shtatorja e Madeleine Albright, ja si duket ajo

Sot zbulohet shtatorja e Madeleine Albright, ja si duket ajo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sot po festohet 20 vjetori i çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së NATO-s.

Gjatë ditës së sotme në Prishtinë do të zbulohet shtatorja e ish-sekretares amerikane Madeleine Albright.

Ajo dje ka ardhur në Kosovë në nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Bashkë me të në një vizitë historike po qëndron edhe ish-presidenti Bill Clinton – dy figurat më meritore për çlirimin e vendit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 8:38 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451197
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sot zbulohet shtatorja e Madeleine Albright, ja si duket ajo Sot zbulohet shtatorja e Madeleine Albright, ja si duket ajoRating: 4.8