Home / NEWS / Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në Londër

Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në Londër

Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në Londër

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama mundohet të jetë gjithmonë larg vëmendjes së medias duke mos zbuluar detaje të jetës së saj personale dhe profesionale.

Por kësaj here është zbuluar detyra e saj më e re. Mësohet se Linda do të udhëtojë drejt Londrës ku do të jetë folësja kryesore në Samitin Global të Gruas në datat 13-14 korrik.

Lajmin e ka bërë me dije, kryetarja e kësaj shoqate, Mirela Sula.

“Është zyrtare, Linda Rama, gruaja e kryeministrit të Shqipërisë do të jetë folësja jonë kryesore në Samitin Global të Gruas në Londër – Bashkohu me ne në 13-14 korrik”, shkruan Sula, krahas fotos me zonjën Rama, ku bie në sy stili i saj i veçantë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 10:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451371
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në Londër Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në LondërRating: 4.8