Home / SHOWBIZ / A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë?

A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë?

A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është ndër këngëtaret me të njohura në vend.

Fjala është për Vesa Luma e cila për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Vesa është shumë mjaft aktive në rrjete sociale ku gjen kohë t’u përgjigjet edhe pyetjeve të fansave të saj.

Njëra ndër pyjet nga fansat ka qenë se a ka mbaruar fakultet dhe në çfarë drejtimi ,Vesa ka treguar që ka mbaruar fakultetin për komunikim masiv dhe gazetari. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 1:03 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424100
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë? A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë?Rating: 4.8