Home / SHOWBIZ / Adelina e ‘shashtris’ djalin e saj me mëngjes, ja çka i bën

Adelina e ‘shashtris’ djalin e saj me mëngjes, ja çka i bën

Adelina e ‘shashtris’ djalin e saj me mëngjes, ja çka i bën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga Shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të ajo tani ka një djalë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar një video ku shfaqet duket luajtur me djalin e saj, Jonin.

Dashuria e mëngjesit, e ka përshkuar videon Adelina, ndërsa Joni ‘shkrihet’ duke qeshur me lëvizjet e nënës se tij. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 25, 2019 2:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=432273
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina e ‘shashtris’ djalin e saj me mëngjes, ja çka i bën Adelina e ‘shashtris’ djalin e saj me mëngjes, ja çka i bënRating: 4.8