Home / SHOWBIZ / Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sot

Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sot

Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik, e krejt kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur jo përshtatshëm për kohën që po mbretëron./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 26, 2019 5:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=433070
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sot Adelina e sjell verën para kohës, me këtë veshje ka dalur sotRating: 4.8